Postup od objednávky po dodání kuřat nebo násadových vajec.

 1. Objednávku může vyplnit pouze registrovaný zákazník. Registrace potvrzuji osobně v průběhu dne. Proto to není okamžitě.

 2. Vaši objednávku zaregistruji a na Vaši emailovou adresu zašlu potvrzení o přijetí objednávky.

 3. Vyberte si TRASU ROZVOZU

 4. Termín rozvozu. Tento rok budu znát přesný termín, datum rozvozu až před naložením vajec do líhně. To znamená, že Vás budu o přesném termínu in formovat 3 týdny před dodáním. 

 5. Časy dodání. Těžko se dá odhadnout, kolik na které zastávce bude čekat chovatelů. Proto časy v tabulce berte jako informační. 

 6. V NABÍDCE si vyberte drůbež, o kterou máte zájen.

 7. Vyplňte OBJEDNÁVKU

 8. V den rozvozu : Informaci o přesném čase příjezdu na místo předání posílám půl hodiny před dojezdem. Proto vyčkejte na tuto SMS. Vyhnete se tím nepříjemnému čekání v případě mého zdržení na trase.

 9. Kuřata převážím klimatizovaným vozem v plastových přepravkách. Proto je nutné, aby si chovatel s sebou přivezl vhodnou přepravku, krabici,... na převoz kuřat. Pro představu, zeleninová přepravka na ovoce je normovaná na 100 kuřat.  Na 30 kuřat stačí krabice od bot.

 10. Platba na rozvozu je možná pouze v hotovosti. 

 11. Záloha. Zákazník, který objednává kuřata poprvé, bude platit zálohu 1000,- Kč, je li cena objednávky menší než 1000,-Kč, platí plnou cenu objednávky předem. Zálohovou fakturu obdrží do své emailové schránky.  Tím se předejde nevyzvednutí kuřat nebo násadových vajec v den rozvozu. 

 

OBJEDNÁVKA