KALIMERO REDBRO - NOVINKA 2017

Tato novinka roku 2017 v sortimentu druhů KALIMERO je už dlouho očekávanou linií v řadách chovatelů. Vyznačuje se silnou přizpůsobivostí a odolností ik tvrdším domácím podmínkám. Jeho sametové tmavě červené zabarvení peří a žlutá barva běháků a kůže upoutá hned na první pohled každého chovatele.
Jedná se o druh kuřat přednostně určených na výkrm, tedy na maso. Jsou šlechtěné na chov ve venkovních podmínkách, tedy na bio a domácí chovy. Stejně dobře se odchovávají iv halách v uzavřeném odchovu, kde se používají výhradně kvalitní krmné směsi.
Co se týče snášky je třeba upozornit, že jako všechny druhy KALIMERO se slepičky rádi překrmovat a to má za následek nízkou snůšku nebo srdečně cévní příhody a následný úhyn slepic. Proto je třeba tyto budoucí nosnice, pokud se pro ně rozhodnete, aby dostávali denní dávku krmiva v množství maximálně 150 gramů na kus. Je ideální pokud se mají kde tyto velké robustní slepice pást a mají možnost pohybu. Tyto velké slepice vám jestřáb neodnese.
Dodáváme je nesexované, čili pohlavně netříděné jmenovanou drůbež přemístit od kohoutků, stejně jako u všech masných druhů kuřat.
Výkrm kuřat na maso trvá obvykle dle požadavků zákazníka od 50 dnů, kdy kuřata váží průměrně 1,80 kg až do věku 120 dnů, kdy jejich hmotnost je 4 - 5 kg.Mäso je krásné vyzrálé, šťavnaté a plné síly, minerálů a bílkovin.
Tyto údaje jsou použity ze standardů udávaných výrobcem při krmení kvalitními krmných směsí na trh s odchovem v halách. Při odchovu ve volném výběhu a s alternativními druhy krmiv budou výsledky odlišné, v závislosti na velikosti výběhu a kvality krmné dávky.Toto platí nejen u K-REDBRO, ale iu ostatních druhů kuřat. Dodáváme i násadová vejce. Kuřata Kalimero - REDBRO dodáváme v měsících Únor až Říjen ve věku 1 den, 3 týdenní a jatečné.
Kuřata Kalimero - RB odchované na naší farmě prodáváme i čerstvě očištěné, obvykle v letních a podzimních měsících. Pro více informací o aktuální dostupnosti nás kontaktujte.

Tato novinka roku 2017  je v sortimentu druhů KALIMERO již dlouho očekávanou linií.

Vyznačuje se silnou přizpůsobivostí a odolností i k tvrdším domácím podmínkám. 

Jeho sametové tmavě červené zabarvení peří a žlutá barva běháků a kůže upoutá hned na první pohled každého chovatele.

 

Jedná se o druh kuřat přednostně určených na výkrm, tedy na maso. 

Jsou šlechtěné na chov ve venkovních podmínkách, tedy na bio a domácí chovy. 

Stejně dobře se odchovávají i v halách v uzavřeném odchovu, kde se používají výhradně kvalitní krmné směsi.

 

Výkrm kuřat na maso trvá obvykle dle požadavků zákazníka minimálně  50 dnů, kdy kuřata váží průměrně 1,80 kg až do věku 120 dnů, kdy jejich hmotnost je 4 - 5 kg.

Maso je krásné vyzrálé, šťavnaté a plné síly, minerálů a bílkovin.

 

Tyto údaje jsou použity ze standardů udávaných výrobcem při krmení kvalitními krmných směsí na trh s odchovem v halách. Při odchovu ve volném výběhu a s alternativními druhy krmiv budou výsledky odlišné, v závislosti na velikosti výběhu a kvality krmné dávky.

Toto platí nejen u Kalimera-REDBRO, ale iu ostatních druhů kuřat. Dodáváme i násadová vejce. Kuřata Kalimero - REDBRO dodáváme v měsících Dubem až Říjen ve věku 1 den, 

 

Pokud se rozhodnete ponechat si tento druh na snášku, je třeba dávat pozor na překrmování.

Slepičky všech druhů KALIMERO mají sklony k překrmování, tloustnutí a to má za následek nízkou snůšku nebo srdečně cévní příhody a následný úhyn slepic.

Proto je třeba tyto budoucí nosnice, pokud se pro ně rozhodnete, krmit tak, aby denní dávka krmiva nepřesáhla 150 gramů na kus. 

Pro tyto velké robustní slepice je ideální možnost pastvy s  možností volného pohybu. Tyto velké slepice vám jestřáb neodnese.

Kalimera dodávám nesexované.

 

PŘEJÍT DO CENÍKU

 

CHCI OBJEDNAT KALIMERO REDBRO