Reference- BIG 6

V minulém roce jsem zkušebně dodal zákazníkům 800 ks krůťat.
 
Postarat se o tak malá krůťata je opravdu těžké a vyžatuje to řadu zkušeností.
 
Kontaktovalo mne několik chovatelů, kteří nabyli s krůťaty spokojeni.
 
Můj cíl je dodávat Vám jen kvalitní drůbež, abych si nepokazil jméno.
Proto jsem se rozhodl je v této sezoně nenabízet.
 
Před nedávnem mne však volali spokojení chovatelé a divili se, proč jim letos nechci krůty dodat.
 
Proto jsem se rozhodl požádat zákazníky, kterým jsem minulou sezonu krůťata dodal o jejich kladné nebo záporné hodnocení.
 
Většina hodnocení je kladné.
Tady jsou, a Vy se rozhodněte, jestli krůťata objednat či nikoli.
(Neuvádím zde adresy ani jména.)
 
 
 
 
Dobrý den. Měla bych prosbu, ráda bych doplnila svou objednávku o dalších 40 ks jednodenních krůťat, pokud je nebudete brát, tak o dalších 55 krůtích násadových vajec. Dávala jsem loni kamarádovi 10 krůťat, která jsem z vajec od Vás vylíhla a byl velmi spokojený. Je zkušený chovatel vědomý si rizik. Děkuji.  
 
 
 
 
Dobrý den,
Krůtata z 25 ks,druhý den 16 uhynulých a to nejsem v chovu krůt začátečník!!!
 
 
 
 
 
 
Dobrý den,
 v loňském roce jsem od vás bral 10 krůťat a z toho se mi jich vyvedlo 9 . 
 Jedno mělo růstovou vadu kloubů takže jinak celková spokojenost.
 
 
 
 
 
 
Dobrý den, my byli velice spokojeni. Měli jsme jen 5 ks, z toho 2 přišli pryč, ale s tím se musí počítat, když jsou jednodenní. Takže za nás rozhodně spokojenost a doufám, že budou krůťata i letos. Zároveň se touto cestou na vás obracím s prosbou, jestli by jste nám mohl poslat nabídku drůbeže, kterou budete letos nabízet. Měli jsme od vás i kuřata Kalimera a též velká spokojenost, z 20 kuřat ani jedno neuhynulo. 

S pozdravem ....
 
 
 
 
Dobrý den ,na Váš dotaz ohledně krůťat od Vás vám musím sdělit že všechna krúťata do 3 týdne umřela , jelikož se jednalo o 40 ks není to náhoda.Dle mého názoru měly  Markovu nemoc ale toto nemám ničím podloženo. Za dvacet let chovu drubeže se mi něco takového nikdy nestalo. 
 S pozravem ...
 
 
 
Dobrý večer,
v loňském roce jsem od Vás krůťata měla,byla pěkná,silná a dobře žrala od začátku
Bohužel jsem o většinu z nich přišla,myslím si ale,že to byla moje chyba.(dala jsem je dohromady s brojlery,
kteří zřejmně v prvních dnech rostli rychleji a ušlapali mi krůťata).
  S Vašimi službami jsem nadmíru spokojená a myslím si,že vozíte drůbež ve vynikajícím stavu-co s mláďaty udělají 
kupující,to už neovlivníte.
   přeji Vám hodně úspěchů a sil ;-)  ...
 
 
 
Dobrý den,

s krůťaty jsem byla moc spokojena. Měla jsem je poprvé a vůbec jsem nemusela mít ze začátku strach jak je naučím zobat. Hned jak jsme je přivezli domů, se naučili pít. Stačilo je jen navézt kde to najdou a bylo to.
Co se týče úhynu tak jelikož jsem je měla poprvé tak nejdříve uhynulo jedno z důvodu velkého tepla, dále pak další, protože potřebovali větší prostor. Jelikož jsem je v prvním měsíci nenaočkovala, tak bohužel kolem 5. měsíce začali jedna po druhé hynout. 
Byla jsem s nimi i přesto moc spokojená! Jen je potřeba je nechat v nějakých 3 týdnech naočkovat a vydrží! Jinak jim začnou odcházet játra :-(
Pokud byste i letos rozvážel tak bych si od vás opět vzala. Samozřejmě to nejdříve musím zkonzultovat s manželem.
S pozdravem ...
 
 
 
Dobrý večer, 

Krůťata byla v pořádku, úhyn minimální. Pokud bude možný odběr i letos budu mít zájem. Hezký večer ...
 
 
 
 

Dobry den,

My byli s krutama spokojeni. Uhyn nebyl žádný, měli jsme je zavřené ve chlivku. Občas jsme je vypouštěli na pastvu. Po zabiti mely kruty cca 13kg. Jen jsme neměli žádného krocana. Takže celkove, velka spokojenost.

Příjemný zbytek dne. ...

 

 

Dobrý den pane  Krejčí.  Já byla nad míru spokojená a chci na letos další. odchovala jsem 90% krůťat do porážkové hmotnosti 17-22 kg

 

 

Dobrý den,

já bych se dotyčných zeptala, v jakých podmínkách krůťata odchovali. My jsme dříve několikrát kupovali cca 8-týdenní krůťata, ale jednodenní jsme měli loni poprvé, takže se neřadíme mezi nějak zkušené chovatele krocanů.

Hodně jsme toho ale načetli a dostali i rady od zkušenějšího chovalate. Krůťata jsou velmi choulostivá na teplotu a vlhkost. Také nám bylo doporučeno v prvních týdnech nepodestýlat ničím, co by mohla krůťata sežrat: hobliny, piliny,... protože jsou krůťata poměrně dost hloupá a co vidí, to sní a pak hynou. Takže nejlépe nějaký starý hadr, případně tvrdý karton jako podestýlku.

Je pravdou, že to v prvních týdnech byla velká starost, ale vyplatilo se.

...

 

 

 

Dobrý den,

polovina uhynula  ( z 15 ks)

 

 

Dobrý den,

uhyn byl přes noc 9/10 a nakonec mi nezbylo žádné, též mám bohužel špatnou zkušenost za to z kuřata Super Master 10/10 živých.

 

 

Dobrý den, brala jsem od vás dvacet krůťat, dospělosti se dožilo 13. Měla jsem problémy u třech krůt s řídkými kostmi a špatným růstem. Lépe mi rostly krůty, ty byly standartní, krocani ne a ne dorůst na porážkovou hmotnost. Vyrostli z nich nenasvalení obři. Krmila jsem směsí pro krůty jedna a dva a pak plynule přešla na domácí stravu. Kysané mléko, směs pšenice ječmene a kukuřice, pastva a spešl vozené kopřivy obden. Já už do nich znovu taky nepůjdu, myslím si, že podmínky měli víc než luxusní, přesto výsledek neodpovídal kvalitě krmení. Ty co jsem brala rok před tím ve stáří osmi týdnů mi vyrostli do velmi pěkné porážkové váhy. Doufám, že vám to jako odezva stačí, když tak se ještě ptejte :) 

 

 

Dobrý den krůťata mi bohužel ve větším uhynula. Přežila jen dvě z deseti. Ale ostastít drůbež mi přežila bez probémů.  Takže od Vás veliká spokojenost.. s pozdravem

 

 

OBJEDNÁVKA